FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KROTOSZYN = BOGATYNIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:02 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

bosman napisał:
Każdy ma 1000 powodów, możliwości bądź też nie do zaangażowania się w jakiś temat. Ten akurat był zajebiście słuszny i wykonaliście kawał zajebistej roboty, ale czy jeżeli ktoś z przeróżnych powodów się nie angażuje to musi się z tego wytłumaczyć publicznie na forum bo inaczej będzie rozliczany (post z takim kontekstem pojawił się na forum), chyba nie o to chodziło bo jeżeli tak to załóżcie MC.
Sam temat pomocy w pełni popieram

Bosman -pokaż mi ten post,w którym ktoś narzucał takie postępowanie jak opisujesz-bo to zaiste karygodne i pierwszy kopne go w dupe.Zawsze postepowalismy spontanicznie i żywiołowo.Dużo Wiecej Luzu-ta mantra do czegoś zobowiązuje-sugerując działania zbliżone trybem do MC osobiście mi ubliżasz-bo skądinąd znasz mój stosunek do tej formy organizacji.Zatem sprawdż dobrze zanim coś zarzucisz bo własne sumienie to nie gremium.
pozdrawiam
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
bosman



Wiek: 45
Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 637
Pochwał: 2

Skąd: Cerekwica
Motocykl: XVS 650 Classic

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:23 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wystarczy przestudiować poprzedni temat, ale nie było moim zamiarem wywoływać w sumie może nikomu nie potrzebnej rozmowy więc z mojej strony uważam sprawę za zamkniętą. I niech inicjatywa trwa jak najdłużej
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość                  
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

''Chodzi mi o to aby język giętki,powiedział wszystko co pomyśli głowa...''
tak apelował Juliusz Słowacki w Beniowskim
jak widzę ,do mnie apel ten nie dotarł-i to co myślałem siadając do postu-wyszło spod ręki nie tak jak powinno.Zatem kończąc ten wątek pragnę publicznie przeprosić wszystkich,którzy poczuli z mojej strony presję i chęć narzucenia własnej woli co do ubiegło-sobotniego wyjazdu.Mam nadzieję,że nie popsuło to Wam zabawy w Krotoszynie.Jednocześnie pragnę powiedzieć,że nie taki był cel mojego postu by kogokolwiek do czegokolwiek zmuszać.Udział w jakichkolwiek akcjach DWL-u,zawsze był spontaniczny-kto ma chęć -uczestniczy,kto niema-odpuszcza..Ja sam nie oddałem ani mililitra krwi,i nie byłem ani razu Motomikołajem,i wcale nie uważam sie przez to za gorszego członka DWL.Chciałem dobrze-ale tak to już jest,że dobrymi chęciami zwykle wybrukowane jest piekło.
PRZEPRASZAM
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość                 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB , phpBB SEO