FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PATRONAT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 6:25 pm    Temat postu: PATRONAT
Odpowiedz z cytatem

Proponuję objąć oficjalnym patronatem DWL-u,tą rodzinę ,która przeżyła tragedie ,a o której to napisał Janek.
Myśle,że powinniśmy .
Mamy wszak piękne tradycje-Jeździmy na koniec województwa wspierać w sumie nic nam nie mówiący Dom Dziecka,Opiekujemy się Osolą,myślę,że wcale nam nie ubędzie kiedy raz na jakiś czas,sami od siebie namalujemy uśmiech na twarzy tych dzieciaków i ich Ojca.
A tak już zupełnie na marginesie może to najwyższy czas byśmy się lepiej sami z sobą poznali,bo tak naprawdę to oprócz tego że wszyscy jesteśmy psychicznie motocyklicznie zdeformowani ,a kora mózgowa ma u nas nie kształt nie półkul,a dwóch kółek,to tak naprawde niewiele o sobie wiemy,co kto robi w cywilu i jak przy okazji swej pracy może tu pomóc.Proponuję się zatem pod tym kontem przedstawić.Ja zaczynam Very Happy

1.Homer-handluję od 18 lat ołówkami-czyli materiały papiernicze,biurowe i szkolne.
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________

Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
SIARA



Wiek: 52
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2484
Pochwał: 6

Skąd: Brzeg Dolny (Centrum Naborowskiej)
Motocykl: CZ350 (Taka czeska) Na razie ;)

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 6:39 pm    Temat postu: Re: PATRONAT
Odpowiedz z cytatem

Homer napisał:
Proponuję objąć oficjalnym patronatem DWL-u,tą rodzinę ,która przeżyła tragedie ,a o której to napisał Janek.
Myśle,że powinniśmy .
Mamy wszak piękne tradycje-Jeździmy na koniec województwa wspierać w sumie nic nam nie mówiący Dom Dziecka,Opiekujemy się Osolą,myślę,że wcale nam nie ubędzie kiedy raz na jakiś czas,sami od siebie namalujemy uśmiech na twarzy tych dzieciaków i ich Ojca.
A tak już zupełnie na marginesie może to najwyższy czas byśmy się lepiej sami z sobą poznali,bo tak naprawdę to oprócz tego że wszyscy jesteśmy psychicznie motocyklicznie zdeformowani ,a kora mózgowa ma u nas nie kształt nie półkul,a dwóch kółek,to tak naprawde niewiele o sobie wiemy,co kto robi w cywilu i jak przy okazji swej pracy może tu pomóc.Proponuję się zatem pod tym kontem przedstawić.Ja zaczynam Very Happy


Popieram Kolegę wykrzyknik









1.Homer-handluję od 18 lat ołówkami-czyli materiały papiernicze,biurowe i szkolne.
2.Suzi- od ponad 20 lat usługuję ludzkości... Serwis kotłów C.O. itp.
_________________
I WSZYSTKO JASNE

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email                  
klucznik



Wiek: 68
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 1370
Pochwał: 3

Skąd: Wrocław
Motocykl: Honda Shadow VT 750 C4 , Honda VF 750 Sabre 86r

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 10:00 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie:



1.Homer-handluję od 18 lat ołówkami-czyli materiały papiernicze,biurowe i szkolne.

2.Suzi- od ponad 20 lat usługuję ludzkości... Serwis kotłów C.O. itp.

3. klucznik - od 26 lat "Dorabianie Kluczy" www.aj-klucznik.alte.pl
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email                
Jedrek



Wiek: 62
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1434
Pochwał: 4

Skąd: Wołów
Motocykl: Piękny czarny Wild Star

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:10 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

1.Homer-handluję od 18 lat ołówkami-czyli materiały papiernicze,biurowe i szkolne.

2.Suzi- od ponad 20 lat usługuję ludzkości... Serwis kotłów C.O. itp.

3. klucznik - od 26 lat "Dorabianie Kluczy" www.aj-klucznik.alte.pl

4.Jędrek - od 20 lat pomagam ludzkości w kłopotach finansowych...kredyty,ubezpieczenia

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 8:47 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

tzn,że reszta DWL-u ciągnie na kuroniówce? język
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
PTYSIE
Gość







PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 9:36 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

1.Homer-handluję od 18 lat ołówkami-czyli materiały papiernicze,biurowe i szkolne.

2.Suzi- od ponad 20 lat usługuję ludzkości... Serwis kotłów C.O. itp.

3. klucznik - od 26 lat "Dorabianie Kluczy" www.aj-klucznik.alte.pl

4.Jędrek - od 20 lat pomagam ludzkości w kłopotach finansowych...kredyty,ubezpieczenia
5.PTYS-walcze z bezrobociem pod nosze statystykę i powiekszam grono bezrobotnych Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Sabcio



Wiek: 59
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2868
Pochwał: 10
Ostrzeżeń: 1

Skąd: Brzeg Dolny
Motocykl: K 1200LT

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 9:06 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Homer napisał:
tzn,że reszta DWL-u ciągnie na kuroniówce? język


Homerku, nie każdy prowadzi własny biznes. Nie wszyscy są na kuroniówce.

Ktoś kto pracuje w Rokicie ma napisać, że zapiiiiiili dwa litry płynu do naczyń i litr pielika?
Ja mogę zorganizować troszkę powietrza zapakowanego w reklamówki bo w takiej firmie pracuję.

Jeżeli ktoś rzuci hasło - Robimy zbiórkę kasy na taki to a taki cel to kto może ten da tyle ile może.

Szkoda, ze nikt nie robi statystyki wpływów wszystkich zbiórek "pomocowych". Wydaje mi się, że kilka lub może nawet kilkanaście tysięcy zostało już przekazane na różne cele, czy to w gotówce czy też w innej formie materialnej.
Całego świata nie uratujemy, wszystkim nie pomożemy.

Nie oceniajmy innych swoją miarą i swoimi możliwościami.
_________________
*) Zdania oznaczone na końcu gwiazdką * należy traktować z dużą dozą poczucia humoru. Branie tych tekstów sobie do serca może spowodować przedwczesny zawał, zgon.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Zapor



Wiek: 62
Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 1615
Pochwał: 10
Ostrzeżeń: 2

Skąd: Brzezinka Śr.
Motocykl: Zapor, Ifa BK 350 58 r, Jawa250 58r Wsk 80r, Wsk chopper Goldas 1000 77r Mz Trophy

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 11:21 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ot i dobrze Sabcio prawi,ja zawsze jestem gotów pomóc wesoły Tylko trzeba to zorganizować.
P.S. Energią odnawialną w postaci gazów w reklamówce zajmuje się brat Homer Smile Smile Smile Trzeba je tylko skroplić i zapakować do butli,Suzi zmontuje piec CO,Jedrek udzieli kredytu na instalacje Co (60% odsetek) wesoły Ptyś charytatywnie wszystko to zamontuje i juz ciepełko jest Shocked
_________________
"Życie nie tylko po to jest by brać,
Życie nie po to by bezczynnie trwać,
I aby żyć, siebie samego trzeba dać"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email                 
dziadek
Śpiący misiek


Wiek: 63
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 394
Pochwał: 1

Skąd: Stary Wołów
Motocykl: CZARNE PĘDZIDŁO 1150

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 5:32 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

.Homer-handluję od 18 lat ołówkami-czyli materiały papiernicze,biurowe i szkolne.

2.Suzi- od ponad 20 lat usługuję ludzkości... Serwis kotłów C.O. itp.

3. klucznik - od 26 lat "Dorabianie Kluczy" www.aj-klucznik.alte.pl

4.Jędrek - od 20 lat pomagam ludzkości w kłopotach finansowych...kredyty,ubezpieczenia
5.PTYS-walczę z bezrobociem pod nosze statystykę i powiększam grono bezrobotnych .
6.Dziadek - buduję , remontuję itp , itd.
_________________


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Pią Kwi 23, 2010 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 5:26 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Homerku, nie każdy prowadzi własny biznes. Nie wszyscy są na kuroniówce.

Ktoś kto pracuje w Rokicie ma napisać, że zapiiiiiili dwa litry płynu do naczyń i litr pielika?
Ja mogę zorganizować troszkę powietrza zapakowanego w reklamówki bo w takiej firmie pracuję.



Nie oceniajmy innych swoją miarą i swoimi możliwościami.[/quote]

Po lekturze tego posta stwierdzam z trwogą,że pachnie mi tu jakimś kosmicznym nieporozumieniem,zatem aby zażegnać jego ryzyko pozwólcie na krótki suplement mojej wypowiedzi,otóż;
Myślą przewodnią jaka mną kierowała przy pisaniu tego postu to chęć lepszego poznania się nas samych przez nas samych,tylko i wyłącznie poznania!Na pierwszy ogień wystawiłem nasze pozadewuelowe życie czyli zajęcia zawodowe,którymi przyszło nam się w dorosłym życiu zajmować .Miałem ,nie ukrywam ,przy okazji niejako-nadzieję ,ze gdyby okazało się że zajęcie któregoś z nas mogłoby się okazać przydatne i pożyteczne dla ogółu,lub jakiegoś charytatywnego celu,no to by było super i wielkie OK,ale byłoby to tylko wykorzystanie tej wiedzy niejako przy okazji.Sam po tym poście skorzystałem z porad Suziego-tak na marginesie bardzo przydatnych-dzięki.A nigdy bym Go z C.O nie skojarzył.
Nigdy nie myślałem pisząc te słowa,by ''organizować''cokolwiek ze swej pracy w niezgodny z prawem sposób.Nie to miałem na myśli .I nie namawiam do tego Broń Boże
I u cel nie ma znaczenia.Nie oto mi chodziło.Wszelkie nasze zbiórki to ważna,ale osobna działka.
A tak na marginesie dodam,że wcale nie potrzeba prowadzić własnego biznesu by mieć wielkie serce,bo osobiście znam wielu szlachetnych ubogich ludzi i kilku obrzydliwie bogatych skurwysynów.
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Myszka
Gość







PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:16 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Homerku Very Happy :oops: , zgadzam sie z Tobą, zawsze uważałam że Serducho masz większe niż Twój nie mały wzrost .
Jeżeli takich ludzi będzie więcej - świat będzie lepszy i innym żyć się będzie łatwiej wesoły . Tak trzymaj Very Happy Very Happy

Dla równowagi, Sabcio też ma rację. Choć wyraził to nieco inaczej sądzę, a jestem wręcz pewna, że miał ten sam cel na myśli wesoły .
Sabcio też ma wielkie Serducho wesoły .

Jak czyta się takie posty to aż chce się żyć .....weselej lol Smile Very Happy wesoły :oops: my Heart fire up for you

_________________
Powrót do góry
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:22 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a ja tam nie wiem ,z małego miasta jestem język
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Kosin



Wiek: 55
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 2735
Pochwał: 11

Skąd: Brzeg Dolny
Motocykl: Kanarek z GS-u

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 8:12 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z tym "miastem" to trochę przesadziłeś język
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 8:40 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

city nie city ale herb swój ma język
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB , phpBB SEO