FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc dla ObLeśnego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sabcio



Wiek: 59
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2868
Pochwał: 10
Ostrzeżeń: 1

Skąd: Brzeg Dolny
Motocykl: K 1200LT

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 6:24 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dobrowolnie opodatkować się po stówce a co zostanie pójdzie na węgiel dla ObLesia z EKG.
_________________
*) Zdania oznaczone na końcu gwiazdką * należy traktować z dużą dozą poczucia humoru. Branie tych tekstów sobie do serca może spowodować przedwczesny zawał, zgon.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 7:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczamy z Mirkiem 100 urodzinowych piw,ale żarło samo się nie zrobi-również jestem za opodatkowaniem-ustalamy kwotę-a reszta dla Ob.Leśnego-pierwszorzędny pomysł.Jestem,tak jak najbardziej potrafię być-ZA!
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość                 
Prot
Gość






Skąd:
Motocykl:

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 7:32 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Off topic ...
Poruszyliście ważną sprawę. Przy okazji niejako. O Oblesiu trzeba pogadać tylko na EKG nie bardzo - bo ma dostęp ( Zablokować Go czasowo ? ) ... Krótko ... pościelił sobie chujowo i teraz próbuje spać ... Rokowania mówią o 500-600 złotowej rencie. pierwsza partia opału na zimę ma wg szacunków Maryanka kosztować ok 5 stów. Tyle też kosztują miesięcznie fajki ... albo weekend dla dwojga w Morsku ... Trzeba mu pomóc.

_________________
Powrót do góry
                 
cezsek
*E*K*G*


Wiek: 59
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 816
Pochwał: 1

Skąd: Lubliniec
Motocykl: Gucio

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 8:02 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak jest. Dzisiaj przekazaliśmy Maryankowi nadwyżkę z Łagowa. I na tym nie przestaniemy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Prot
Gość







PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 8:45 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Określmy zatem tu "priorytety" i przenieśmy za pomocą privów informacje dla chętnych na EKG ... jest polowa września ... zaraz będzie sezon grzewczy ...
mogę np. zebrać kasę i w całości po zebraniu przekazać Maryankowi, który cieszy się powszechnym zaufaniem i w sposób sobie właściwie skrupulatny zagospodaruje tę kwotę. Jakieś propozycje ?
Wkurwiła mnie opowieść Maryanka o bagatelizowaniu stanu rzeczy przez najbliższą rodzinę ... więc chłop nie ma nikogo ... a jest jednym z nas.

_________________
Powrót do góry
Hamir



Wiek: 67
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2637
Pochwał: 6
Ostrzeżeń: 1

Skąd: Brzeg Dolny
Motocykl: FLHTC 2003

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 9:05 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hamiry się opadkowują na 100.zł Prot dostaniesz na sztucerowym mruga
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 5:57 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Prot napisał:
... więc chłop nie ma nikogo ... a jest jednym z nas.

A WIĘC MA NAS-MA I BĘDZIE MIAŁ ZAWSZE
i wiem ,że nigdy Go nie opuścimy.
Wszystkie nasze dotychczasowe akcje dyktowała nasza wrażliwość na niesprawiedliwość i okrucieństwa losu w stosunku do osób z naszego bliższego lub dalszego otoczenia-chorych,dzieci,sierot,ofiar wypadków,kataklizmów.Teraz życie postawiło przed nami kolejne wyzwanie-chyba najtrudniejsze ,bo oto przyszło nam się zetrzeć z nieuleczalną chorobą,która dotknęła jednego z nas,Kolegi,który jeszcze niedawno jeździł z nami,bawił się,rozmawiał,pił wódkę,rano trzeźwiał -był zawsze i wszędzie z nami od kiedy pamiętam swoją przygodę z dwoma kółkami.Choroba ta może dotknąć każdego z nas-musimy być z Markiem do końca.
A co do trybuny-popieram jak najbardziej linkowanie zainteresowanych z EKG na nasze Forum.Marek ma dostęp do EKG-nie czułby się chyba komfortowo gdyby buchnęła w Jego stronę taka ogólnopolska litość.
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Sabcio



Wiek: 59
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2868
Pochwał: 10
Ostrzeżeń: 1

Skąd: Brzeg Dolny
Motocykl: K 1200LT

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 6:44 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Prot, jak możesz, podaj numer swojego rachunku, aby można było dokonać przelewu.
Wybór Leszka "Maryanka" jako osoby kompetentnej do rozdystrybuowania zebranej kasy jest jak najbardziej słuszny. Honorka i Sabcio też dobrowolnie opodatkowują się na ten szczytny cel..
_________________
*) Zdania oznaczone na końcu gwiazdką * należy traktować z dużą dozą poczucia humoru. Branie tych tekstów sobie do serca może spowodować przedwczesny zawał, zgon.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość               
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 1:51 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Prot-ustal czy Maryanek wyraża zgodę na upublicznienie swego numeru konta na forum DWL-znamy ten numer bo wpłacaliśmy za Rybola-no chyba ,że uworzy jakieś subkonto specjalnie dla Marka-no to niech się wypowie.My z Różą też zgłaszamy stówe.
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Sabcio



Wiek: 59
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2868
Pochwał: 10
Ostrzeżeń: 1

Skąd: Brzeg Dolny
Motocykl: K 1200LT

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 2:39 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Może być Leszek a może tak jak kilka postów wyżej, Prot zebrałby kasę i sukcesywnie przekazywał dla Leszka w transzach po 200 - 500 pln (w zależności od tego, jakie tempo wpływania podatków byłoby)
_________________
*) Zdania oznaczone na końcu gwiazdką * należy traktować z dużą dozą poczucia humoru. Branie tych tekstów sobie do serca może spowodować przedwczesny zawał, zgon.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Prot
Gość







PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 6:10 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mam dużo czasu ostatnio więc chętnie się tym zajmę.
Żeby uprościć, poproszę o wpłaty na moje konto, ja jednym przelewem (do późniejszego przedstawienia oczywiście) załatwię sprawę z Maryankiem. Chłop ma i tak dużo roboty z Oblesiem typu zakupy, rozliczenia, wożenie po urzędach, ZUSach itp. więc jak mu przyjdzie jeszcze po nocy siedzieć i sumować wpływy, wypływy ... a wiecie, że jest skrupulatny do bólu lol
Z mojej i Kate strony deklarujemy przekazanie okrągłej stówki.

Dla wszystkich ludzi dobrej woli:

Nr konta 10 1500 1168 1011 6002 4746 0000
Prot Dobrzycki
53-617 Wrocław
ul. Szprotawska 15/4
W tytule przelewu wystarczy podać nick.

Jak komuś daleko do banku to będę na Sztucerowisku i może mi za pokwitowaniem wręczyć.
Na EKG zadam sobie trud i wyślę do wszystkich priva.

_________________
Powrót do góry
Prot
Gość







PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 7:11 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Żeby i DWL mial podgląd sytuacji to napisałem do wszystkich priva na EKG o treści:
Kochani.
Krótko ... nasz Kolega Motocyklista Obleśny ma kiepską sytuację finansową. Jest bez pracy i w trakcie załatwiania renty. Pomagają mu dzielnie Maryanek, Boba i Kiza. Rokowania mówią o 500-600 złotowej rencie. Ale na dzień dzisiejszy to są rokowania. Mamy jesien a po niej idzie zima. Pierwsza partia opału na zimę ma wg szacunków Maryanka kosztować ok 5 stów. Tyle też kosztują miesięcznie fajki ... Uzgodniliśmy wspólnie w Morsku, że trzeba chłopu pomóc - choćby doraźnie.
Dyskusja o tym trwa na DWL-u ale nie każdy ma tam konto, stąd ten priv, bo w końcu to nasz chłop z EKG.
Uzgodniliśmy, że wpłacamy na moje konto lub przekazujemy mnie kasę na spotkaniu w sobotę w Brzegu Dolnym.Kasa ta trafi następnie do człowieka, którego darzymy pełnym zaufaniem - Maryanka.
Na chwilę obecną zadeklarowalo się już parę osób. Tak "kwota wg uznania", którą deklaruje większość to 100 PLN "od pary" Oczywiście mniejsze i większe kwoty są też przyjmowane.
Zrzuta jest oczywiście [b]nieobowiązkowa
. Nie chciałbym tez prowadzić dyskusji na temat słuszności pomysłu. Jeśli masz potrzebę dołóż , jeśli Twoja sytuacja na to nie pozwala też zrozumiemy.
Wpłacamy tu:
Nr konta 10 1500 1168 1011 6002 4746 0000
Prot Dobrzycki
53-617 Wrocław
ul. Szprotawska 15/4
W tytule przelewu wystarczy podać nick.
Jak komuś daleko do banku to będę na Sztucerowisku i może mi za pokwitowaniem wręczyć.

W imieniu Kongresu i z upoważnienia GTW :igor:
Prot
[/b]

_________________
Powrót do góry
bosman



Wiek: 45
Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 637
Pochwał: 2

Skąd: Cerekwica
Motocykl: XVS 650 Classic

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 8:04 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Bosman i Inez poszło
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcysiek



Wiek: 63
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1678
Pochwał: 3

Skąd: Wałbrzych
Motocykl: Blu Radiowóz

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 2:53 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Poszło marcysiek x2
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Prot
Gość







PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 7:36 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wieczorny raport finansowy.
Doszły wpłaty od ( wg kolejności księgowania przez bank):
1. Krasnal
2. Ewa i Czesio
3. Krzysztof
4. Bosman i Inez
5. Prot i Kate

Jeśli mam podawać kwoty to proszę o taką informację.
Jeśli mam podawać sumę narastająco to tez proszę o sugestię.
Proszę pocztę pantoflową przekazywać informację do tych co nie mają wglądu w forum DWL.

_________________
Powrót do góry
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB , phpBB SEO