FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Długa (?) Wsteczna Lista

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 11:17 pm    Temat postu: Długa (?) Wsteczna Lista
Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy,czekamy na Was,Zimy nie opędzi się toną węgla.Spójrzcie ilu Was tu jest,przekazana przez każdego z Was równowartość flaszki lub paczki fajek jest już w stanie zapewnić tym dzieciakom ciepło aż po wiosnę,ale pod warunkiem,że zareaguje każdy z Was-a jak ktoś wali łychę i jara cygara to tym bardziej jest tu mile witany.Podarujcie sobie trochę ascezy od tych przyjemności i sięgnijcie do kieszeni-bo pamiętajcie-dobro bezinteresownie uczynione-zawsze wraca i to pomnożone.A zatem do dzieła ,czekamy na Ciebie-koleżanko/kolego;
Mszachu
Ptysiu
Jedrku
Basiu
Preclu
Graziu
Dziadku
Wajho
Dżony
CeBeeRko
Laserze
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan


Ostatnio zmieniony przez Homer dnia Sro Paź 29, 2014 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB , phpBB SEO