FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

REKLAMA-CZYLI CO KTO MOŻE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:41 pm    Temat postu: REKLAMA-CZYLI CO KTO MOŻE
Odpowiedz z cytatem

Kiedys dawno temu-proponowalem takie zestawienie w ktorym kazdy z nas moglby cos tam wiecej o sobie powiedziec,Sam skorzystalem z pomocy Suziego-gdy sie dowiedzialem ze siedzi w C.O.
To jakos zdechlo-ale teraz natchnął mnie Klucznik,by odpalic dzial w ktorym moglibysmy po prostu sie zareklamowac-pomagajac w ten sposob sobie w tych trudnych czasach-po prostu zdobyc Klientow.
WNIOSKUJE DO ADMINISTRACJI O UTWORZENIE TAKIEGO DZIALU POD NAZWA REKLAMA WLASNA-i jako pierwsze wpisanie tam Klucznika-niech tylko poda pelny adres i telefon.Zakres usług juz znamy.Wiemy sami jak to jest teraz,Klientow szuka sie wszędzie,więc może i w naszym gronie okażą się potencjalni.
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Homer



Wiek: 62
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5432
Pochwał: 25
Ostrzeżeń: 8

Skąd: się wziąłem?jestem wesoły Romek,mam na przedmieściu domek!Mieszkam sobie w tymże domu,mam
Motocykl: z makaronu

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:48 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

1.KLUCZNIK
2.HOMER-Biuro Plus-kompleksowa obsługa Firm w zakresie dostaw materiałów biurowych.
Wrocław ul.Paprotna 5,tel/fax 71 3258608 ,kom 512 40 13 28
Sprzedaż hurtowa z transportem do Klienta na terenie woj.Dolnośląskiego.
_________________
...najtrudniejsze to dojść do motora,potem już się jakoś jedzie...
TurboDymoMan

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość                 
klucznik



Wiek: 68
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 1370
Pochwał: 3

Skąd: Wrocław
Motocykl: Honda Shadow VT 750 C4 , Honda VF 750 Sabre 86r

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 9:43 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

1.KLUCZNIK- Zakład 1...Zawalna pętla MPK przy moście Trzebnickim 71 3260905 pon-piątek 9,00-17,00 .
Zakład 2 Wrocław - Psie-Pole ul: Sycowska 6A ( pawilon Hippo ) tel: 605 226 311 pon-piątek 10,00-17,00
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email                
Bolo
Gość







PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:18 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

1.KLUCZNIK Zakład 1...Zawalna pętla MPK przy moście Trzebnickim pon-piątek 9,00-17,00 .
Zakład 2 Wrocław - Psie-Pole ul: Sycowska 6A ( pawilon Hippo ) tel: 605 226 311 pon-piątek 10,00-17,00
2.HOMER-Biuro Plus-kompleksowa obsługa Firm w zakresie dostaw materiałów biurowych.
Wrocław ul.Paprotna 5,tel/fax ,kom 512 40 13 28
Sprzedaż hurtowa z transportem do Klienta na terenie woj.Dolnośląskiego.

3. WIELEBNY BOLO. Wymiana oleju w samochodach i oczywiście w motocyklach. ul Towarowa 3 ( za wieżą ciśnień obok stacji PKP) Brzeg Dolny.
Terminy otwarcia w trakcie realizacji. Trwają prace remontowe warsztatu. O otwarciu poinformuję.

_________________
Powrót do góry
Bolo
Gość







PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 8:32 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Po wielu perypetiach warsztat czynny lol
Zapraszam od poniedziałku do piątku 9-18 i w sobotę 9-14.
Oczywiście olej w motocyklach też wymieniam. Wcześniej proszę o kontakt (tel. 692840623) to sprowadzę odpowiednie filtry.

Z powodu mrozu przyjmę każdą ilość starego oleju ( każdego). Mam piec olejowy a klientów jeszcze za mało aby mieć czym ogrzać warsztat.
Więc jak nie chcecie przeczytać w prasie lokalnej że Marek J. zamarzł w swoim warsztacie to przeglądnijcie wasze garaże, piwnice i komórki lol


Ostatnio zmieniony przez Bolo dnia Sro Gru 01, 2010 8:35 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DWL Strona Główna -> Pomagamy innym i sobie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB , phpBB SEO